bulent-ecevit-universitesi

KATILIM KOŞULLARI

1- Doktora derecesine sahip olmak veya doktora yeterlilik aşamasını geçmiş olmak
2- Eğitim etkinliğine bir proje önerisi/fikri ile katılıyor olmak (TÜBİTAK’a sunulmuş bir Araştırma Projesi önerisinin olumsuz sonuçlanmış olması tercih sebebidir)
3- Daha önce bu program kapsamında desteklenen bir eğitim etkinliğine katılmamış olmak
4- İntihalden ceza almamış olmak

Dikkat Edilecek Hususlar

1. Kursa katılabilmek için adayın başvurusunun kabul edilmiş olması gerekir.
2. Başvurusu kabul edilen adaylara koordinatör tarafından “Kabul Mektubu” e-posta yolu ile gönderilir.
3. Eğitime ilişkin notlar ve katılım sertifikası program esnasında ve sonunda verilir. Katılımcıların bütün eğitim programlarına ve sosyal-kültürel etkinliklere katılmaları beklenmektedir.
4.TÜBİTAK ve/veya Koordinatör, gerektiğinde eğitim yerini, zamanını ve eğitmeni değiştirme hakkını saklı tutar.
5. Katılımcıların toplantıya kişisel bilgisayarları ve proje fikri ile katılmaları beklenmektedir.
6. Katılımcıların masrafları proje bütçesinden desteklenecektir. Ödemeler TÜBİTAK tarafından tanımlanan ilkeler çerçevesinde gerçekleştirilecektir.
7. Kontenjan 21 kişi ile sınırlıdır. Kursiyerlerin seçimi, katlım koşullarını sağlayanlar arasından, başvuru sırasına göre yapılacaktır. Bu nedenle son başvuru tarihinin beklenmemesi önerilir.
8. Yanlış beyanda bulunan veya koşulları sağlamayan kursiyerlerin (kayıt yaptırmış olsalar bile) eğitimle ilişiği kesilir ve herhangi ödeme yapılmaz.
9. Katılmak isteyen diğer adayların eğitim haklarının engellenmemesi adına, kayıt hakkı kazanan bütün adayların mutlaka kursa katılmaları beklenmektedir. Başvuruların bu hususu dikkate alınarak yapılması büyük önem arz etmektedir.
10. Projede görev alan bütün iştirakçiler (koordinatör/yürütücü, eğitmen ve yararlanıcılar) TÜBİTAK tarafından öngörülen yükümlülükleri kabul ederler.